Deduplikacja, czyszczenie i standaryzacja

Firma Schober jest europejskim ekspertem w zarządzaniu bazami danych na zlecenie różnorakich klientów. Ponieważ zarówno w Europie jak i w Polsce jesteśmy właścicielami ogromnych baz danych, wiemy, jak ważne jest utrzymywanie wysokiej jakości rekordów i ciągłe utrzymywanie ich higieny.

 

Dlatego właśnie oferujemy kompleksowe czyszczenie baz danych naszych klientów. Na podstawie otrzymanego na wstępie raportu dowiedzą się Państwo, jakie działania powinni podjąć, żeby zoptymalizować zyski z wykorzystania własnej baza danych.

Schober dysponuje narzędziami, słownikami geograficznymi (ulic, kodów pocztowych, miast, powiatów, gmin), imion, nazwisk, prefiksów telefonów itp, tworzącymi specjalistyczną macierz wykorzystywaną do poprawy jakości baz naszych klientów.

Deduplikacja

Deduplikacja jest ważnym etapem przygotowania baz danych do działań marketingowych.  

Posiadamy profesjonalne narzędzia oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie deduplikacji baz danych. Korzystamy z ogromnej mocy obliczeniowej naszych serwerów w Niemczech i Szwajcarii, umożliwiających efektywne przetwarzanie milionów danych.

Skuteczna deduplikacja przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie kosztów związanych z prowadzeniem działań marketingowych, zwiększenie skuteczności kampanii oraz poprawę wizerunku marketera.

Higiena baz danych

W ramach tzw. higieny baz danych wykonujemy:

  • deduplikacje z wewnętrznymi i zewnętrznymi bazami danych,
  • standaryzacje wg słowników własnych i danych GUS,
  • czyszczenie baz wg standardów jakościowych Schober,
  • sprawdzanie zgodności dostarczonych z aktualnymi danymi,
  • modyfikowanie rekordów wg ustalonych schematów,
  • analizy i raportowanie struktury baz.

Wzbogacanie baz

Jeżeli Państwa baza zawiera tylko podstawowe dane, oferujemy możliwość wzbogacenia ich o dodatkowe informacje (usługa data enhancement), które pomogą w tworzeniu profili klientów, ich segmentacji i prowadzeniu analiz rynkowych.

Pełniejsza znajomość Państwa klientów pozwoli na skuteczne i efektywniejsze działania marketingowe oraz precyzyjne targetowanie Waszych ofert.
Warto pamiętać, że każda pomyłka telefoniczna, zwrot pocztowy, niedoręczona oferta czy zagubiony email to realna strata i niepotrzebny koszt. Jeżeli są

Państwo ciekawi jakości swojej bazy - wykonamy badanie testowej próbki rekordów GRATIS!

Zapraszamy do współpracy!

 

Więcej pytań?

Zadzwoń na numer (+48) 22 865 81 60 lub wyślij pytanie na adres: uslugi(at)schober.pl