Zagraniczne bazy danych

W portfolio Grupy Schober znajduje się kilkanaście tysięcy baz danych z różnych krajów, co sprawia, że jesteśmy jednym z największych dostawców baz danych w Europie, służąc kilkudziesięciu tysiącom klientów z rozmaitych branż.


Nasze ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie oraz zgromadzony w tym czasie know - how pomaga w doborze wartościowych grup docelowych oraz skuteczniejszych źródeł danych. Precyzyjnie dobrana i wysokiej jakości baza jest kluczowym elementem sukcesu każdej kampanii marketingu bezpośredniego.
 
Oferujemy europejskie listy adresowe zawierające adresy osób kupujących wysyłkowo, prenumerujących czasopisma i magazyny, biorących udział w konferencjach i seminariach, członków klubów oraz innych.

Korzyści ze współpracy z Schober Group

  • numer 1 w branży baz danych w Europie,
  • ponad 60 lat międzynarodowego doświadczenia w obszarze baz danych i list adresowych,
  • broker ponad 15 000 list adresowych,
  • członek organizacji branżowych: DDV, FEDMA, DVMÖ, SDV, DMA.


Zasięg działania Schober Group na rynku europejskim to 20 krajów: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Holandia, Belgia, Luksemburg, Francja, Włochy, Węgry, Dania, Hiszpania, Polska, Portugalia, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Czechy, Słowacja. Ścisłe kontakty z naszymi partnerami zaowocowały dostępem do wielu milionów adresów.


Sprawdź naszą międzynarodową ofertę.

 

Więcej pytań?

Zadzwoń na numer (48) 22 865 81 60 lub wyślij pytanie na adres: info@schober.pl