E-mailingi

E-mail marketing pozwala na tanie i efektywne dotarcie do klienta, dzięki szybkiemu i precyzyjnemu dostarczeniu komunikatu określonym odbiorcom.

Potwierdzanie adresów mailowych i częste aktualizacje gwarantują nam, że e-mailing dotrze bezpośrednio na skrzynki pocztowe wybranych adresatów. Każda wysłana przez nas wiadomość może zostać spersonalizowana.

Okres potrzebny do wysłania kilkuset tysięcy maili, dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom informatycznym sprowadza się do kilkudziesięciu minut. Nasze maile dzięki specjalnym oznaczeniom oraz wypracowanym relacjom, nigdy nie są traktowane, jako spam.

Po przeprowadzonej akcji nasi klienci otrzymują szczegółowy raport rozliczający przebieg i skuteczność kampanii, oraz „klikalność” poszczególnych kreacji lub ich części.
 
W ramach usługi e-mail marketingu oferujemy:

  • przygotowanie strategii komunikacji,
  • stworzenie listy wysyłkowej na podstawie własnych lub zewnętrznych baz danych,
  • personalizowanie mailingów,
  • przygotowanie kreacji graficznych i tekstowych,
  • dobór treści i tytułów,
  • raportowanie przeprowadzonej akcji.

Koszty wysłanego e-maila mieszczą się w granicach paru groszy, co daje możliwość dotarcia do setek tysięcy odbiorców nawet przy ograniczonym budżecie. Dodatkowo rozliczalność kampanii e-mail marketingowych pozwala dokładnie określić jej opłacalność, a krótki czas trwania umożliwia błyskawiczny kontakt z dużą grupą potencjalnych klientów.

Więcej pytań?

Zadzwoń na numer (48) 22 865 81 60 lub wyślij pytanie na adres: komunikacja(at)schober.pl