Generowanie leadów

Generowanie leadów to sposób na pozyskanie danych tych osób, które aktualnie poszukują oferty na dany produkt lub usługę. Co najważniejsze, pozyskanie danych prospekta zawsze rozliczane jest za efekt, którym może być np. sprzedaż usługi, rejestracja w serwisie lub dowolnie zdefiniowana przez Państwa akcja.

 

Jak działamy

Używając różnorodnych narzędzi internetowych i wykorzystując doświadczenie w budowaniu wiedzy o konsumencie z tradycyjnych kanałów dostępu, pomożemy Państwu skutecznie zwiększyć konwersję pozyskiwania klientów.

Kampanie leadowe są maksymalnie dopasowane do potrzeb zleceniodawcy. W takim rozliczeniu nasi klienci przeprowadzają kampanie zorientowane na:

  • sprzedaż produktów i usług,
  • wypełnianie formularzy kontaktowych, np. „call-back” ,
  • pobieranie aplikacji,
  • rejestracje do systemów,
  • zamówienie newslettera,
  • budowanie społeczności lub bazy prospektów.

 

Korzyści ze współpracy z Schober Group

Generowanie leadów oznacza stały dopływ klientów zainteresowanych produktem lub usługą, gwarancję aktualności danych, doradztwo w zakresie formułowania pytań i bezpośredniego dotarcia do właściwego klienta, walidacja pozyskanych danych, a przede wszystkim podniesienie konwersji w sprzedaży.

Generowanie leadów umożliwia korzystanie z pełnego wachlarza formatów reklamowych. Nasi specjaliści doradzają i przygotowują najbardziej efektywne kreacje reklamowe oraz tzw. landing page.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Więcej pytań?

Zadzwoń na numer (48) 22 865 81 60 lub wyślij pytanie na adres: ecommerce(at)schober.pl

Zapytanie on-line

Łatwo, szybko,

wyczerpująco.

 

Złóż elektroniczne zapytanie i dowiedz się, jakie są możliwości rynku.

Zapytanie